HALDJAKUNST

 

TERAAPIAKUNSTNIK ÜLLE PAPAGOI KÜLLUSLIK LOOMING 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EKSKLUSIIVSED HALDJAMANTLID

Haldjamantlid- ja kuued  on ühed kõige luksuslikumad Väeesemed. Jutustan Sulle oma loo, mida saad lugeda lähemalt siin. Haldjamantel käib minu seljas kaasas igal pool, kuhu ma lähen ja kuhu iganes teed ja rajad mind viivad.

Ese on sündinud koostöös Kõrgema Teadvusega, ankurdades ellu seda, mida vaja, puudutades Hingekeeli ja aidates väestada ning välja tuua naise arhetüüpe. Lühidalt on need kuninganna-tütarlaps-pereema-sensuaalne naine. Tõelise naiseliku esemena on Haldjamantli mustrikeerdude ja pitside vahele ankurdatud korraga kõik vajaminev, mida naisel peaks vaja olema.

Temaga koos olen tantsinud pesus ja sukkades oma sensuaalsed tantsud, vaadanud Kuningannana ooperiteatri etendused kodu -ja välismaal. Temaga koos olen käinud turul ja poes pere vajaduste eest hoolitsemas ning lõpetuseks, mängides jalutuskäikudel hõlmade ja satsidega, tundnud end ka eriti lapselikult ja rõõmsa tütarlapsena.

Valmimisprotsess on tõeline nauding, sest kasutan materjale, mis mind sisemiselt laulma panevad. Ka tassin valmivat eset kaasa oma käiguradadel, nii saab Mantel varakult selgeks näiteks kohviku võnked, kiriku pühalikkuse, botaanikaaia hoituse, Väepaikade haldjarajad, sõbrataride rõõmsa jutuvestmise, reiside ja muljete tähtsad kogemised.

- autor Ülle Papagoi

VALIK VALMINUD HALDJATÖID

Sireliõis
Tulipunane lilleke
Lumelill
Tibu
Nartsiss
Lumekuninganna
Lumekuninganna
Näkineid
Tulbihaldjas 1
Tulbihaldjas 2
Mango 1
Mango 2
Roosinupp
Türkiismeri
Türkiismeri 2

JUMALANNALIKUD HALDJAKLEIDID

 Haldjakleit on üks tähelepanu väärt riideese, mis Sind Sinu Argipäevas toetab. Seepärast soovitan mõnd sellist riidetükki auga kanda ka argipäeval, mitte ainult tähtpäevadel.

Selgitan lähemalt: Sinu Kõrgem Mina või Seitsmes Meel või lihtsamalt öeldes, intuitsioon e. talupojakeeli kõhutunne, on Su tähelepanu teritanud ja juhtinud Haldjate kleidini.

Seda riideeset kandes täidab Sind ARAMATUS. Haldjakleit aitab Sind Sinu püüdlustes, olles iga päev Sinu kõrval, kaitstes Sinu nähtavat varandust, Sinu keha, lubades silma paista, kui vajad seda ja... varjates Sind võõraste pilkude eest, kui Sul just nii tarvis.

Haldjatolm on meie kujutlusis muinasjuttudest pärit sünonüüm. On vaja vaid veidike usku, et IME, kes Sa ise oled, saaks teoks. 

- autor Ülle Papagoi

VALIK VALMINUD HALDJATÖID

Mesimumm
Haldjatolm 1
Haldjatolm 2
Nartsiss
Jumalanna 1
Jumalanna 2
Kreeka suvi 1
Kreeka suvi 2
Vikerkaar 1
Vikerkaar 2
Jääpurikas
Mesimumm kevadine 1
Mesimumm kevadine 2

VÄRVIKAD HALDJASÄRGID

 

Haldjasärk  on riideese, mis Sind tingimusteta saadab igas hetkes. Elusast elusam maaling aitab Sinus elustada just seda, mida väga vajad. Võibolla on see lapselik RÕÕM või hoopis MÄNGUlUST või midagi muud.

Kui Su Haldjasärk puhkab parasjagu, siis õrn soovitus Sulle on järgmine. Tõsta oma väeline ese endale silma alla, just nii nagu ta on, riidepuul. Las rõõmustab ta Su meelt ja annab sära Su kodule, kus elad.

Haldjasärk on valminud Väepaikades, kodu- või välismaal. Kasutatud materjalide hulgas leidub imepehmeid ökokangaid, mõnusaid keha paitavaid siidiriideid, samuti pitse. Igal särgil on oma lugu rääkida, sest materjalid ja maalingud kannavad elementide – tuli-vesi-maa-õhk-puu-metall ning energeetilist võnkesagedust, millest, meie, inimesed, enam ammu midagi ei mäleta. Tuletame siis koos meelde!

- autor Ülle Papagoi

VALIK VALMINUD HALDJATÖID

Tiiger rohus 1
Tiiger rohus 2
Pegasus 1
Pegasus 2
Lootoslil 1
Lootoslil
Haldjahommik
Iiriste lummuses 1
Iiriste lummuses 2
Iiris 1
Iiris 2
Siniiirised 1
Haldjanägu
Roos kontoris
Roosinupp 1
Roosinupp 2
Kõrred 1
Kõrred 2
Roosinupuke 1
Roosinupuke 2
Suled 1
Suled 2

VÕIMSATELE MEESHALJDATELE

Paabulind 1
Paabulind 2
Abstraktne
Haldjate väravad

HÕLJUVAD SIIDIMAALID

 

Haldjamaalid ja Südamemandalad  avavad Su meeled puhaste tingimusteta ARMASTUSE kiirte võngetele. Kõik vaimsed õpetused püüavad Su südant avada, kui nende sügavamatesse sfääridesse sukeldud.

Luba Haldjamaalide ja Südamemandalate värvusskaalal end värvida, tohterdada südamehaavu, mis rasked ununema. Tabad end meelte rahunemiselt, lubades endale puhkehetke argisest Minast, kes oma identiteediga Sind teinekord väsimatult jälitab.

Haldjad elavad piltides ja siidis ikka edasi, vaimustades iga kord Sind eri värvuste kõlaga, tabamatu sosinaga, väljendades väljendamatut: „Elu on ilus. Luba end kätel kanda“; või „Armastus on kõik, mida eales kogenud oled“; „Usu liblika tiibade värelusse“.

Loe lisaks Haldjajuttu „Suur Mäevaim“. Teosed on valminud pärast Väepaikade külastust või otse Väepaigas, ankurdades endasse kõik, mida vajad just Sina.

Märkus: mõned pildid pole päris selged. See on Haldjate tore maailm, mis teinekord lubab ainult tõelisel Omanikul teost vaadata. Seepärast tuleb usaldada oma Hingesilma ja kuulata südame sosinaid. Naerukellukesed.

- autor Ülle Papagoi

VALIK VALMINUD HALDJATÖID

Õhumandala
Delfiinimandala
Kibuvitsamandala
Südamemandala
Altarimandala
Kristallõied
Lemuuria mandala
Karikakrad sall

EBAMAISED HALDJAMAALID

VALIK VALMINUD HALDJATÖID

Element Maa
Element Vesi
Element Eeter
Eeter fragment
Meditatsioon Emajõel
Lemuuria
Kellukhaldjas Labradoriidis
Jumala käsi
Hoidvad käed
Vasksed loovkäed
Tasakaal

VÄEKAD HALDJAKAARDID

 

Haldjakaardid  on ellu kutsutud Väeliste tegemiste kaudu. Neisse on kätketud kogu värvuste ring, mis siis, et mõnel vaid roosad või teisel siis rohelised toonid esiplaanil.

Kokku kogunenud inimesed on ühise tegevuse hasardis kasutanud loomeprotsessis oma südant, käsi (näiteks Snatham Kaur-i kontserdi eel, sünnipäevadel, ka pööripäevadel, täiskuu ajal). Minu ainuke ülesanne on lugeda ja välja tuua valmis alustoorikute pealt see, mis end ilmutada tahab.

Haldjakaartide kasutusala on lai. Eelkõige on nad Väekaardid, mida kinkida või ise tarvitada, kus kõik see, millest nad on loodud, tööle saab hakata, kui omanik leitud.

Nad on vägagi elus. Sobivad nad häädeks soovideks tähtpäevadeks, iseenese väestamise protsessideks. Näiteks Uue Algava Aasta juhatavad Haldjakaardid kenasti sisse, kui nende vahele oma soovid ja tänud kirja panna. Seejärel asetada aga endale tähtsasse kohta, näiteks kaminasimsile või isiklikule altarile.

Haldjakaart valmib erinevates looduslikes väelistes  paikades (tihti värskes õhus), kajastades paljus Haldjate riigi, meie tavasilmale nähtamatut, elu.

- autor Ülle Papagoi

VALIK VALMINUD HALDJATÖID

Mini-Universum
Muhv ootab kirja
Öökullid
Päkapikk mägedes
Väeloomad
Tantsutiiger
Ilmapuu küllusehaldjas
Karupojad täheteki all
Lumesõda
Väepaiga varandus
Tuuletaadi vallatused
Värvilised lumemütsid
Ükssarv
Väelind
Õnnehobu
Merineitsi
Jumalanna

PERSONAALSED VÄERAAMATUD

Väeraamat avaldab Sinu Hinge värvid, mis Sind iseloomustavad. Saad teada, miks väldid mõningaid värvusi ning milliseid toone saad oma ellu lisada, selleks et tasakaalustada suhted, korrastada tervis, luua külluslik harmoonia igal tasandil.

Hiina tervenduskunst läbi numbrite avab Sinu olemuses peituva sügava imeilusa sisu, andes aimu annetest, mis on eluteele kaasa antud. Kas oled neid ka tegelikult kasutanud? Selgub eluülesanne.

Tutvustatakse Sinu lähimat aastakümmet, energiaid, mida läbides oled teel Hinge Valgustunud osa poole. Saad teada selle aasta energiate kohta, mida parajasti läbid, sest “aastad pole ju vennad." Selguvad Sinu hääd omadused, ja ka need, mille üle Sa nii uhke pole. Näed kaunist harmooniat ühinenud tervikus, mis kokku oledki Sina.. loe veel.

- autor Ülle Papagoi

VALIK VALMINUD HALDJATÖID

Haldjakoobas 1
Haldjakoobas 2
Haldjakoobas 3
Vikerkaarehobune
Vikerkaarekits
Vikerkaarekass